Виберіть місто
Львів
Івано-Франківськ
logotype

ЦІЛОДОБОВО до 29 хвилин!

всі дзвінки безкоштовно
Бонуси: 0
0

0
грн.

ВСІ ДЗВІНКИ БЕЗКОШТОВНО

ВСІ ДЗВІНКИ БЕЗКОШТОВНО

ЦІЛОДОБОВО до 29 хвилин!

Бонуси: 0 грн.

Кошик пустий

... додайте до нього смачну їжу

Най-най-най…піца у світі. Три найкрутіших

21 Червень

Світ так швидко рухається, усе змінюється, трансформується у щось нове. Горизонти розширюються, і усе менше речей нас дивує. Тож і кулінарна справа не стоїть на місці. Інновації торкнулись навіть старої доброї піци. Хоча, кому-кому, а піці покращення не потрібні. Вона ж ідеальна!

Та щоб приманити нових клієнтів, поварі по всьому світу додають у піцу все цікавіші інгредієнти, експериментують із розмірами і формами. Ми розповімо вам про 3 «най» піци у світі.

Найбільша піца в світі

найбільша піцца в світі

Знате, яку площу займала ця піцуня? 1 262,65 кв.м. ЇЇ приготували, звісно ж, італійці. Dovilio Nardi, Andrea Mannocchi, Marco Nardi, Matteo Nardi та Matteo Giannotte. 13 грудня 2012 року вони потрапили за це у Книгу Рекордів Гіннеса, та досі втримують свій рекорд.

Найбльшій піці дали ім’я - "Ottavia", що означай «восьмий син». Її так нарекли на честь першого римського імператора Октавіана Августуса, котрий запам’ятався змінами, що призвели до значного розквіту імперії. Піца, названа на його честь, була 100% безглютеновою, що в 2012 році ще не було мейнстрімом.

Найдорожча піца

найдорожча піца в світі

Найбільше за свою піцу ви заплатите у Нью-Йорку в місцині під назвою «INDUSTRY KITCHEN». Саме тут продано найдорожчу у світі піцу – за 2 700 американських доларів. Непогано, так?

«Що ж в ній такого особливого? Вона що, золота?» спитаєте ви. Так, саме золота. А точніше – покрита 24-каратним їстівним золотом. В піцу додають чорнила кальмара, британський сир Stilton, французький чорний трюфель та фуа-гру, а також – два види ікри. 

Найсирніша піца

найсирніша піца

Так-так, найсирніша… Адже всі люблять, коли сир тане і тягнеться із шматочка. І більшість любить смакувати піцою «4 сири». Хлопці із німецького онлайн ресторану італійської кухні pizza.de люблять різноманіття. Різноманіття і сир. Тож вони встановили світовий рекорд, котрий дослівно звучить як «Найбільше різноманіття сирів на піці». А саме їх було 111. Сто одинадцять різних сортів сиру на одній 30-см піці. Більшість із нас навіть не зможе назвати стільки сортів, а ці піцайолло вмостили їх усі на одненьку піцуню. І щойно рекорд було зафіксовано – роздали її гостям.

Кажуть, що кожен маленький шматочок смакував по-іншому, і це було прекрасно.

В середньому, кожного виду сиру було по 2,6 грами.

pizza pizza layer
Підпишіться на розсилку

Та отримуйте новини про знижки та акції!