Виберіть місто
Львів
Івано-Франківськ
Миколаїв
logotype

ЦІЛОДОБОВО до 29 хвилин!

всі дзвінки безкоштовно
Бонуси: 0
0

0
грн.

ВСІ ДЗВІНКИ БЕЗКОШТОВНО

ВСІ ДЗВІНКИ БЕЗКОШТОВНО

ЦІЛОДОБОВО до 29 хвилин!

Бонуси: 0 грн.

Кошик пустий

... додайте до нього смачну їжу

Як, скільки і де зберігати замовлені суші

15 Січень

Як довго зберігаються суші?

зберігання суші ролів

Як правило, допустимий термін зберігання готових суші – один день. Особливо, якщо мова йде про роли, які були приготовлені з сирої риби. Вона приносить максимум користі організму тільки в перші години після приготування. Якщо ж залишити такі суші на кілька днів – то є ризик пізніше виявити їх з характерним душком і бактеріями.

Шеф-кухарі не рекомендують зберігати такий продукт понад три дні. І справа не тільки в ризику отруїтися, а й ще в тому, що смак продукту поступово погіршується пропорційно тому, як він втрачає свою вологу.

Варто також пам'ятати про те, що суші і роли – продукти натуральні, в них не міститься ніяких консервантів, а тому термін їх зберігання мінімальний і не може бути подовжений за допомогою різних хитрощів.

В якому місці краще тримати роли?

зберігання суші

Багато хто вважає, що, замовляючи суші з доставкою у Львові, після їх можна буде прибрати в холодильник на кілька днів. Це не так. Суші подаються злегка охолодженими, а тому зберігати їх потрібно за природної, кімнатної температури. Однак, якщо в приміщенні вона перевищує +20 градусів – краще залишити їх в більш прохолодному місці.

Також слід пам'ятати, що суші варто тримати там, куди не потрапляють сонячні промені, а також там, де немає відкритих джерел тепла. Важливо також вберегти їх від вологи, адже упаковка, в якій вони знаходяться, запросто розлізеться від контакту з водою.

Кілька лайфхаків, які допоможуть ласувати стравою довше

доставка суші львів

Зберігати роли і суші – досить легко і просто, достатньо дотримуватися вище описаних правил. Однак є кілька корисних порад, що допоможуть Вам підтримувати свіжість улюбленої страви.

Візьміть до уваги ці лайфхаки та дотримуйтесь їх:

  1. Якщо Ви не змогли осилити сет відразу – то краще насамперед з'їсти ті роли, до складу яких входить сира риба, адже саме вона в першу чергу починає псуватися і втрачати свій смак;
  2. Якщо в складі присутні вже готові продукти (краб, креветка, копчений вугор) – вони можуть пролежати не більше десяти годин;
  3. Не залишайте суші в контейнері з пластику, а також не лишайте їх відкритими, щоб уникнути обвітрювання;
  4. У разі, якщо роли покриті соусом – їх слід з'їсти в першу чергу, адже, просочивши рис і начинку в холодильнику, вони просто розлізуться і втратять свій смак.

Купуйте тільки найсмачніше й куштуйте улюблені страви свіжими!

pizza pizza layer
Підпишіться на розсилку

Та отримуйте новини про знижки та акції!