logotype

ЦІЛОДОБОВО до 29 хвилин!

всі дзвінки безкоштовно
Бонуси: 0
0

0
грн.

ВСІ ДЗВІНКИ БЕЗКОШТОВНО

ВСІ ДЗВІНКИ БЕЗКОШТОВНО

ЦІЛОДОБОВО до 29 хвилин!

Бонуси: 0 грн.

Кошик пустий

... додайте до нього смачну їжу

Які напої підходять до суші?

24 Січень

На батьківщині суші – Японії – споживання їжі це цілий ритуал із багатьма правилами. Ми не будемо розповідати про всі, можливо в іншій статті. Варто лиш згадати, що традиційно японці їдять суші, запиваючи саке, місцевим пивом або сливовим вином. Що ж робити нам? Усе дуже просто – підібрати замінники на свій смак

Чим замінити традиційні напої?

Спершу поговорімо про алкогольні напої. Адже саме вони різняться найбільше. Вода та соки з однакових складників усюди однакові. А ось місцевий алкоголь змінюється з кожним наступним регіоном. А Японія – це цілий острів на іншому кінці світу. Тут і алкоголь принципово інший.

Якщо пересічну людину спитати, чим славиться на усі простори «країна сонця, що сходить», яким напоєм, у відповідь почуємо «саке». Тож з нього, як найвідомшого, і розпочнемо.

вино та суші

Саке – візитна картка Японського алкоголю.

Саке буває різним. У Японії можна купити сотні різних видів саке, як у нас - вина. Якщо хочете максимально наблизитись до смакової пари суші-саке, обирайте легке вино із фруктовими та карамельними нотками. Воно повинне бути легким, щоб підкреслювати, а не перекривати смак страви. Спробуйте сухе Вино Toso Piemonte Chardonnay.

Японське пиво

Найпопулярніше японське пиво – легке, з гірчинкою та сильним післясмаком. Ви можете замінити його нашим рідним Чернігівським світлим, Staropramen чи Stella Artois.

Також японці варять місцевий лагер, та полюбляють солокувате пиво, котре прекрасно можна замінити нефільтрований Hoegaarden White.

напої для суші

Сливове вино

У нас є сливове вино, проте автентичне японське – дороге. А дешевим аналогам не варто довіряти. Краще обрати щось середнє – вино із солодким смаком та гарним фруктовим ароматом.

Спробуйте Фраголіно. А уже Fragolino Rosso чи Bianco Fiorelli – на ваш особистий смак. І те, і інше прекрасно доповнить роли.

А без алкоголю не можна? Можна!

Звісно, якщо ви бажаєте безалкогольний напій – вибір також широкий. Сік чи кока-кола, або взагалі мінеральна вода – обирайте, що смакує вам. До вегетеріанських ролів добре пасує сік. До м’ясних – кока-кола.

То чи є якесь правило поєднання?

Так, проте воно не строге. І дуже просте. Звучить так: чим простішим є ролл – тим простіший повинен бути смак.

  • До овочевих ролів та хосомакі з легким смаком обирайте легке вино. Можна щось із кислинкою чи гірчинкою.
  • До суші з вираженим смаком рибки – щось не надто гірке. Більш солодке чи нейтральне.
  • До складних суші із багатим смаковим профілем – делікатний напій.

компанія їсть суші

Підсумуємо

Друзі, ми вам розповіли як підібрати пару до суші, чим краще запивати цю східну страву. Проте, пам’ятайте, що правила існують, щоб їх порушувати ;-) Найпевніший шлях до знаходження ідеальної пари, як і в житті, це метод спроб та помилок. Із суші, щоправда, легше. Тут помилок не буває. Який напій ви б не обрали – це буде смачно. Просто одного дня ви знайдете саме те, божественне поєднання, від якого ваші смакові рецептори просто вибухатимуть смаками!

Що ж до того, де замовити суші у Львові, ви і так знаєте, до кого звертатись. Смакі-макі – Ваша улюблена доставка суші.

pizza pizza layer
Підпишіться на розсилку

Та отримуйте новини про знижки та акції!