Виберіть місто
Львів
Івано-Франківськ
Миколаїв
logotype

ЦІЛОДОБОВО до 29 хвилин!

всі дзвінки безкоштовно
Бонуси: 0
0

0
грн.

ВСІ ДЗВІНКИ БЕЗКОШТОВНО

ВСІ ДЗВІНКИ БЕЗКОШТОВНО

ЦІЛОДОБОВО до 29 хвилин!

Бонуси: 0 грн.

Кошик пустий

... додайте до нього смачну їжу

Даббавалла - доставка №1 у світі!

01 Січень

Друзі, можливо Ви чули про цю чудо-доставку, а можливо зараз прочитаєте вперше. Але вона однозначно варта Вашої уваги. Почнемо з того, що їх підхід до справи та відповідальність, з якою кур’єри ставляться до доставки їжі – взірець і для нашої команди.

Тепер детальніше про цих чудо-хлопців

Даббавала – бомбейська система доставки гарячих обідів, приготованих жінками для своїх чоловіків (найчастіше – «білих комірців» та клерків), або ж із ресторанчиків за попереднім замовленням. Вони збирають їжу з самого ранку, щоб встигнути розвести її на велосипедах та невеликих тачках до обідньої пори по усіх запланованих точках.  Кур’єри доставляють щодня від 200 до 350 тисяч контейнерів з їжею робітникам, а опісля – пусту тару назад. Попри заплутану дорожньо-транспортну систему Бомбея, кур’єри доставляють усі контейнери з їжею вчасно, без жодних запізнень та за правильними адресами. Похибка настільки незначна, що запізнення чи помилка з адресою трапляється 1 раз на 8 мільйонів точних доставок. Ви лише уявіть, які колосальні це цифри!

даббавала доставка піци

Кур’єри Даббавала вірні своїй справі

Кур’єрами Даббавали стали колишні вантажники та працівники портів. Вони почали гуртуватись для збору та виконання замовлянь, з часом – селитись поряд та допомагати одне одному. Таким чином утворилась ціла община, котра має свої порядки та традиції. Більшість із них – не курять та не вживають алкоголь. Вони цілком віддані своїй справі, і доставляють їжу незважаючи ні на що. Чи то гроза, чи злива, чи страйки, релігійні свята…ніщо не зупинить цих хлопців. Вони дорожать своєю репутацією. Більшість кур’єрів – неписемні. У них немає перспектив у інших сферах зайнятості, проте вони сповнені ентузіазму та вірності своїй справі, що робить їх надзвичайно цінними та незамінними працівниками.

Як працює доставка

Щоранку сотні кур’єрів збирають їжу по домівкам своїх замовників та відвозять її до найближчої залізнодорожньої станції. Звідти, їх колеги сортують контейнери за районом призначення та розносять їх по спеціальним вагонам поїздів. Оскільки працівники неписемні, то вони використовують власноруч розроблену систему кольорових позначок та кодів. Кожен контейнер з їжею має позначення із кінцевою адресою отримувача. Коли уся їжа розвезена, кур’єри чекають поки їх клієнти поїдять. За той час і самі гуртуються та обідають тим, що собі взяли з дому. Опісля, вони збирають пусті контейнери і розвозять їх назад по домівках, звідки забрали. Кур’єри об’єднуються в бригади, а кожен окремий працівник обслуговує в середньому 20 клієнтів. Щодо обіду у залізних контейнерах, то він долає щодня в середньому 25 км на поїзді та 10 км у велосипеді чи на спині кур’єра.

даббавала

Наша служба доставки захоплюється злагодженістю роботи цих бомбейських кур’єрів. Ми робимо усе можливе, щоб і нашу систему доставки налагодити якнайкращим чином. Що уже точно ми можемо гарантувати – нас також нічого не зупинить і Ваше замовлення із нашого онлайн-ресторану потрапить до Вашого столу у будь-яку погоду!

pizza pizza layer
Підпишіться на розсилку

Та отримуйте новини про знижки та акції!