Виберіть місто
Львів
Івано-Франківськ
Миколаїв
logotype

ЦІЛОДОБОВО до 29 хвилин!

всі дзвінки безкоштовно
Бонуси: 0
0

0
грн.

ВСІ ДЗВІНКИ БЕЗКОШТОВНО

ВСІ ДЗВІНКИ БЕЗКОШТОВНО

ЦІЛОДОБОВО до 29 хвилин!

Бонуси: 0 грн.

Кошик пустий

... додайте до нього смачну їжу

Піти у ресторан, чи замовити доставку піци додому?

01 Січень

Іноді піца, котру вам привезла доставка, є смачнішою, ніж та, котру ви куштували в ресторані. А іноді домашня виходить неперевершеною. Це все залежить від повара, точніше – піцайолло. Якщо піца класна з самого початку – ті 10-15 хвилин, котрі кур’єр затрачає на доставку, зовсім не зашкодять її смаку. Якщо ж її в піч поставили не в кращому вигляді, то навіть на ресторанний стіл вона потрапить непривабливою.

Пригоріла піца – це добре?

фото піца з доставкою львів

І щодо фактору привабливості піци. Розповімо Вам один цікавий факт. От яка піца вважається «підгорілою»? Звісно ж, та, котра почорніла. Проте, у домашньої та ресторанної піци це різні «пригореності». Зараз пояснимо.

Вдома піца випікається при нижчій температурі, ніж у ресторані. Адже звичайна побтова духовка не здатна нагріватись до таких температур, як спеціалізовані печі для піци у тематичних ресторанах. Саме тому, коли домашня піца чорніє – вона занадто довго випікалась.

Чорні плями на ресторанній піці ж – абсолютно нормальне явище. Піца на тоненькій основі, котра печеться швидко, проте при надвисокій температурі. Настільки високій, що «закипає» навіть тісто (маємо на увазі, що на ньому з’являються бульбашки). От вони то і можуть «підгоріти». Тобто трохи чорних плям на скоринці – справа природня. Істинні італійці навіть вважають їх невід’ємною частиною правильної піци. Адже гіркуватий присмак цих обвуглених часточок збалансовує солодкуватий смак соусу та моцарели.

Головний фактор – атмосфера

фото піца різні начинки доставка

В світі, де більшість ресторанів пропонують доставку, вирішальним фактором є атмосфера. Якщо ви в настрої для «виходу в люди», хочете «вигуляти» новий одяг чи зустрітись із друзями таким чином, щоб нікому не довелось готувати та прибирати опісля – обирайте ресторан.

Якщо ви хочете переглядати серіальчики, комфортно вмостившись на дивані в улюблених спортивних штанцях, чи взагалі без них – замовте піцу додому. Просто прикрийтесь, коли будете розраховуватись з кур’єром ;-).

І, звісно ж, у кого ще замовити піцу у Львові, як не в Смакі-макі? Телефонуйте у будьякий час, ми працюємо цілодобово.

pizza pizza layer
Підпишіться на розсилку

Та отримуйте новини про знижки та акції!