logotype

Безкоштовна Доставка

ЦІЛОДОБОВО до 29 хвилин!

Бонуси: 0 грн.

Кошик пустий

... додайте до нього смачну їжу

Блог

21 Червень

Най-най-най…піца у світі. Три найкрутіших

Світ так швидко рухається, усе змінюється, трансформується у щось нове. Горизонти розширюються, і усе менше речей нас дивує. Тож і кулінарна справа не стоїть на місці. Інновації торкнулись навіть старої доброї піци. Хоча, кому-кому, а піці покращення не потрібні. Вона ж ідеальна!

Детальніше
27 Серпень

Домашні суші vs доставка суші

Часто люди пробують самі приготувати суші, сумніваючись чи варто «переплачувати» за доставку, чи краще зробити суші самому? Давайте розбиратись!

Детальніше
27 Серпень

Дієтична піца – міф чи реальність?

Бажання підтримувати хорошу фізичну форму – природнє. Бажання з’їсти запашну піцу з соковитою начинкою та хрусткою скоринкою – також. Як же поєднати ці два бажання?

Детальніше
01 Січень

Даббавалла - доставка №1 у світі!

Друзі, можливо Ви чули про цю чудо-доставку, а можливо зараз прочитаєте вперше. Але вона однозначно варта Вашої уваги. Почнемо з того, що їх підхід до справи та відповідальність, з якою кур’єри ставляться до доставки їжі – взірець і для нашої команди.

Детальніше
01 Січень

Піти у ресторан, чи замовити доставку піци додому?

Друзі, чи є різниця між ресторанною піцою, котру приносять з кухні до столу, та тою, котру привозить доставка вам додому?

Детальніше
01 Січень

Усе, що ви не знали про суші, але боялись спитати.

/Суші у нашому житті давно не новинка і важко знайти того, хто ще не пробував цю японську страву. Та попри це, усе ще залишається певна димка таємничості навколо них.

Сьогодні ми спробуємо розповісти про найпоширеніші міфи щодо суші.

Детальніше
pizza pizza layer

Підпишіться на розсилку

Та отримуйте новини про знижки та акції!