logotype

ЦІЛОДОБОВО до 29 хвилин!

всі дзвінки безкоштовно
Бонуси: 0
0

0
грн.

ВСІ ДЗВІНКИ БЕЗКОШТОВНО

ЦІЛОДОБОВО до 29 хвилин!

Бонуси: 0 грн.

Кошик пустий

... додайте до нього смачну їжу

Блог

24 Січень

Друзі, ви часто запитуєте, який напій замовити до тих чи інших суші. Тож ми вирішили написати для вас цілу статтю на цю тему. На батьківщині суші – Японії – жителі їдять суші, запиваючи їх саке, місцевим пивом або сливовим вином. Що ж робити нам? Усе дуже просто – підібрати замінники на свій смак.

Детальніше
24 Січень

Відколи суші завоювали свою світову популярність, вони усе частіше опиняються на нашому обідньому столі. Дехто ж настільки полюбив цю японську страву, що майже повністю замінив нею увесь свій раціон. Чи є таке рішення корисним, чи навпаки – принесе шкоду? Дізнайтесь у статті.

Детальніше
21 Червень

Світ так швидко рухається, усе змінюється, трансформується у щось нове. Горизонти розширюються, і усе менше речей нас дивує. Тож і кулінарна справа не стоїть на місці. Інновації торкнулись навіть старої доброї піци. Хоча, кому-кому, а піці покращення не потрібні. Вона ж ідеальна!

Детальніше
27 Серпень

Часто люди пробують самі приготувати суші, сумніваючись чи варто «переплачувати» за доставку, чи краще зробити суші самому? Давайте розбиратись!

Детальніше
27 Серпень

Бажання підтримувати хорошу фізичну форму – природнє. Бажання з’їсти запашну піцу з соковитою начинкою та хрусткою скоринкою – також. Як же поєднати ці два бажання?

Детальніше
01 Січень

Друзі, можливо Ви чули про цю чудо-доставку, а можливо зараз прочитаєте вперше. Але вона однозначно варта Вашої уваги. Почнемо з того, що їх підхід до справи та відповідальність, з якою кур’єри ставляться до доставки їжі – взірець і для нашої команди.

Детальніше
pizza pizza layer

Підпишіться на розсилку

Та отримуйте новини про знижки та акції!