Smaki-Maki
Швидше і зручніше
в додатку
Завантажити
Доставимо до 29 хв
або отримай рол/піцу в подарунок
-158 грн
Кілограм
970г
Кілограм
Філадельфія Мікс, Теплий сирний, Сирний з лососем, Рол з печеним лососем (не належить до категорії теплих)

ПРО НАС

Smaki-Maki – доставка суші та піци у Львові, Івано-Франківську, Дрогобичі, Трускавці

 • Чому ми найкращі?

  Смакі-макі – лідер доставки суші та піци в Західному регіоні з 2015 року. Ми активно розширюємо свою мережу, аби якомога більше українців могли насолоджуватись смачними стравами від Smaki-maki!  Ми постійно працюємо над тим, щоб наші суші, роли, піца та інші страви були на найвищому кулінарному рівні! Авторські рецепти від бренд-шефа підкорили сотні тисяч клієнтів!

 • Smaki-Maki - онлайн-ресторан

  Це означає, що ми не пропонуємо фаст-фуд. Наші страви – ресторанної якості, якими ви можете насолоджуватись вдома та на роботі! У нас функціонують 9 кухонь у Львові – в якій би частині міста ви не знаходились, ми оперативно приготуємо та привеземо замовлення до 29 хвилин в зеленій зоні та до 59 хвилин в жовтій!

  Ми використовуємо тільки якісні свіжі продукти та зручне упакування для страв.

  Замовлення приймаються без вихідних!

 • Партнерство

  Роки успішного досвіду дозволяють активно масштабуватись та відповідати сучасним тенденціям. Саме тому ми пропонуємо інвестиційну співпрацю у форматі франшизи. Відкрийте свій діючий успішний бізнес в будь-якому місті України чи за кордоном. Деталі:  smaki-maki.biz

 • Переваги доставки суші та піци Smaki-maki

  Великі порції та широке меню на будь-який смак

  Швидка вчасна доставка в заявлені райони міста

  Незмінно свіжа та якісна продукція

  Ввічливий кваліфікований персонал

 • Якщо Ви є постачальником товарів/послуг та маєте пропозицію щодо співпраці, просимо звертатись у відділ постачання: distributor.smaki@gmail.com

Ми використовуємо файли cookie, щоб ваше користування сайтом було зручнішим. Натисніть "OK", щоб продовжити переглядати сайт Smaki-Maki .