Smaki-Maki
Швидше і зручніше
в додатку
Завантажити
Доставимо до 29 хв
-154 грн
Кілограм
1010г
Кілограм
Філадельфія, Сирний, Сирний з лососем, Футомакі з лососем

Про нас

Smaki-Maki – доставка суші та піци у Львові, Івано-Франківську, Дрогобичі, Трускавці

 • Чому ми найкращі?

  Смакі-макі – лідер доставки суші та піци в Західному регіоні з 2015 року. Ми активно розширюємо свою мережу, аби якомога більше українців могли насолоджуватись смачними стравами від Smaki-maki!  Ми постійно працюємо над тим, щоб наші суші, роли, піца та інші страви були на найвищому кулінарному рівні! Авторські рецепти від бренд-шефа підкорили сотні тисяч клієнтів!

 • Smaki-Maki - онлайн-ресторан

  Це означає, що ми не пропонуємо фаст-фуд. Наші страви – ресторанної якості, якими ви можете насолоджуватись вдома та на роботі! У нас функціонують 9 кухонь у Львові – в якій би частині міста ви не знаходились, ми оперативно приготуємо та привеземо замовлення до 29 хвилин!

  Ми використовуємо тільки якісні свіжі продукти та зручне упакування для страв.

  Замовлення приймаються без вихідних!

 • Партнерство

  Роки успішного досвіду дозволяють активно масштабуватись та відповідати сучасним тенденціям. Саме тому ми пропонуємо інвестиційну співпрацю у форматі франшизи. Відкрийте свій діючий успішний бізнес в будь-якому місті України чи за кордоном. Деталі:  smaki-maki.biz

 • Переваги доставки суші та піци Smaki-maki

  Великі порції та широке меню на будь-який смак

  Швидка вчасна доставка в заявлені райони міста

  Незмінно свіжа та якісна продукція

  Ввічливий кваліфікований персонал

 • Якщо Ви є постачальником товарів/послуг та маєте пропозицію щодо співпраці, просимо звертатись у відділ постачання: distributor.smaki@gmail.com

Ми використовуємо файли cookie, щоб ваше користування сайтом було зручнішим. Натисніть "OK", щоб продовжити переглядати сайт Smaki-Maki .