ᐅ Доставка салатів №1 у Львові Смакі-макі – замовити місо-суп цілодобово 24/7
Smaki-Maki
Швидше і зручніше
в додатку
Завантажити
Доставимо до 29 хв
Компенсуємо запізнення | 1 хв = 1 грн
-95 грн
Преміум Кілограм (40 шт)
1000г
Преміум Кілограм (40 шт)
Сирний, Хосомакі з огірком, Рол з лососем, Запечений рол з тамаго, Філадельфія

Доставка салатів у Львові

Салати с доставкою – це легкий та корисний перекус. Онлайн-ресторан Смакі-Макі пропонує Вам на вибір смачні та поживні салати зі швидкою доставкою у Львові та за межі міста.

Замовити салат у Львові з цілодобовою доставкою від Смакі-Макі

Класичний Грецький салатЦезарсалат з куркою – звісно не є автентичними стравами японської кухні. Але ж ми не японський ресторан. Ми готуємо та доставляємо улюблені страви наших клінтів, тож і меню склали відповідне. Проте, до нашого широкого вибору страв японської кухні звісно ж не могли не додати салат із водорослів.

Салат із водорослів Вакаме

Якщо із класичними салатами ви знаєте чого чекати, то вперше пробувати салат Хіяші вакаме може бути страшно. Але не бійтесь. За текстурою ці водорослі схожі на морську капусту, а за смаком – трішки відрізняються. Одне знаємо точно – їх спробувати варто хоча б раз. Ви або зрозумієте, що це «не ваше», або полюбите його до кінця життя. Дуже смачно їсти цей салат разом із суші та ролами.

Свіжі салати щойно «з-під ножа»

Усі салати ми оперативно готуємо одразу, після Вашого замовлення. Доставляються салати свіжими та смачними, ніби їх щойно приніс офіціант з кухні до столика в ресторані. Усі складові ретельно обираються та закуповуються невеликими партіями, щоб усі інгредієнти були максимально свіжими та корисними. Зберігаємо для Вас максимум вітамінів.

Ми використовуємо файли cookie, щоб ваше користування сайтом було зручнішим. Натисніть "OK", щоб продовжити переглядати сайт Smaki-Maki .